top of page

Klientų atsiliepimai:

Edvinas Kasulaitis.jpg

Sostinės krepšinio lygos direktorius Edvinas Kasulaitis

Su Andriumi dirbame ne vienerius metus. Kviečiamės jį vesti sporto renginių, susirinkimų, įvairių švenčių. Įsitikinome, kad jis yra savo amato profesionalas, tad visi renginiai vyksta sklandžiai, įdomiai ir nuotaikingai, o dalyviai lieka kupini įspūdžių.

Sostinės krepšnio lyga rekomenduoja Andrių!

Natalija Juralevic.jpg

Biržų duona marketingo vadovė Natalija Kurganovė

Andrius – labai paslaugus ir draugiškas renginių vedėjas. Atsakingas ir sąžiningas. Visuomet kupinas kūrybiškų idėjų, kurias tinkamai ir įgyvendina. Puikiai jaučiasi  ant scenos, tobulai interpretuoja ir tikrai žino, kaip reikia užvesti publiką.

Andrius Suminas.jpeg

Swedbank privačios bankininkystės vadovas Andrius Šuminas

Andrius nuotaikingas, kupinas energijos, šmaikštus ir gebantis bendrauti su visais visur ir visada.  Jo programoje nauji žaidimai bei laiko patikrintos atrakcijos, kurios patiks tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus dalyviams. O kas dar smagiau, jo komandoje ir puikus DJ‘us, tad be linksmai vedamų renginių, bus proga ir smagiai patrypti šokių aikštelėje.

"Rožinis grožio kąsnelis" organizatorė Agnė Zuokienė

Dėkoju Andriui Pieslikui, kad prisidėjo prie renginio „Rožinis grožio kąsnelis“ įgyvendinimo! Ačiū tau.

1571381456837.jpg

ALD Automotive verslo analitikė Rūta Rozalytė

Renginys vyko anglų kalba, vedėjas „nerealus“, protmūšio klausimai šmaikštūs ir labai įdomūs, kurie praturtino Kalėdinį vakarėlį bei subūrė kolegas į darnias komandas...rekomenduotume visiems, tai tikrai gera idėja vakarui kompanijoje, kas mėgsta pajudinti savo pilkąsias ląsteles :)

Aiste Danauskaitė.jpg

"Vertas" verslo centro vadovė Aistė Danauskaitė

Labai dėkojame Andriui Pieslikui už nuotaikingą ir entuziastingą renginio vedimą verslo centre VERTAS - likome labai patenkinti. Linkime daug sėkmės ir gero ūpo tolimesnėje renginių vedėjo veikloje!

egle.jpg

UAB „PAREXEL International“, Eglė Petrauskaitė

Andriaus dėka įmonės Kalėdinis vakaras praėjo smagiai ir sklandžiai. Visi liki patenkinti ir sužavėti protų mušiu bei galimybe ne tik sužinoti šį tą naujo, bet ir originaliai pradėti šventinio vakaro pramogas.

Vaida Sindaravičiūtė.jpg

„Laisvalaikiodovanos.lt“ rinkodaros vadovė Vaida Sindaravičiūtė

Linksmas, neieškantis žodžio kišenėje, atsakingas, nebijantis improvizuoti, trykštantis entuziazmu, visada žinantis naujų žaidimų renginiui pagyvinti – tai pačios geriausios renginio vedėjo savybės. Būtent toks yra Andrius!

a5e3642c3ba7a13544849d7fc70e6f1b.jpg

Rūta Juodkūnaitienė

AČIŪ JUMS DIDELIS už puikų renginį, sveiką humorą, persmelktą įdomiais intelektualiais elementais!

Inga ir Marius.jpg

Inga ir Marius

Dėkojame už puikiai pravestas vestuves. Buvo labai elegantiška, labai sklandu, subalansuota tiek jaunam, tiek vyresniam – visi buvome labai patenkinti. Labai džiaugiamės, kad nuo pat pirmojo susitikimo nebeturėjome jokių baimių dėl vestuvinio vakaro scenarijaus – vedėjo elegancija ir bendravimo stilius nepaliko abejonių, kad per savo šventę gali tekti dalyvauti vulgariuose žaidimuose. Visa renginio programa buvo puikiai sudėliota ir įtraukianti – buvo labai smagu tiek mums, tiek mūsų svečiams. Nuoširdžiai dėkojame ir lauksime kitų progų, kada vėl galėsime bendradarbiauti.

Sarunas ir Melita.jpg

Melita ir Šarūnas

Andriau, Andriau! Mūsų nuostabusis, vedėjau! Norėjom tau labai padėkoti už puikiai pravestą mūsų vestuvių vakarą! Viršijai mūsų lūkesčius ir įrodei, kad nebūtina 30 metų patirtis, norint profesionaliai atlikti savo darbą! Dar iki šventės labai padėjai savo patarimais/idėjomis, o šventės metu labai greitai prisitaikei prie auditorijos. Buvai šmaikštus, bet kartu ir jautrus, buvai organizuotas, bet kartu ir spontaniškas! buvai toks, kuris padarė tą vakarą tik dar ypatingesnį ir nepamirštamesnį :) visiems rekomenduojame vedėją, kuris dar pats nėra pavargęs nuo to, ką daro, priešingai - gyvena tuo, ką daro! Ačiū!

Agnė ir Stepas.jpg

Agnė ir Stepas

Tariam didelį AČIŪ pačiam geriausiam vedėjui, kuris mūsų šventę padarė dar labiau įsimintina! Tik patys geriausi atsiliepimai - profesionalus ir puikiai savo darbą išmanantis energingas bei veržlus vestuvių vedėjas. Dar kartą ačiū, Andriau! :)

bottom of page