top of page

Vestuvių vedėjas

Vestuvės - viena gražiausių ir įsimintiniausių gyvenimo švenčių! Vestuvių vedėjas šventėje skirtas tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis savo švente, jaustis šventės karaliai ir pamiršti visus iki šventės kamavusius planavimo rūpesčius. Aš šventėje esu tam, kad galėčiau prisidėti prie Jūsų kuriamos šventės patardamas, palaikydamas ir užtikrindamas, kad mano vedamas vakaras - Jūsų sukurtos svajonių šventės išpildymas.

Mano vedamos vestuvės yra modernios, šiuolaikiškos ir personalizuotos Jums, Jūsų svečiams ir Jūsų istorijai.

Vestuvių vedėjas Andrius Pieslikas su jaunaisiais

Vestuvių šventei ruošiuosi labai atsakingai, todėl kiekviena būsima jaunavedžių pora dar iki vestuvių ne tik papasakoja man savo poros istoriją, bet kartu pildome jaunavedžių anketą, su DJ'ėjumi ruošiame pagal jaunųjų ir jų svečių skonį tinkamą muzikos grojaraštį, dėliojamės rekvizitus ir deriname programą taip, kad ji atitiktų aukščiausius standartus. Kiekvienos vestuvės išskirtinės, kaip ir Jūsų asmenybės! 

Vestuves vedu kartu su DJ'ėjumi, su kuriuo rūpinamės, kad Jūsų šventė būtų sklandi, o kiekviena veikla įgarsinta. Kartu su komanda dažnai rūpinamės ir šventės vietos apšvietimo sprendimais, kurie dar labiau sustiprina šventės nuotaiką.

Esu pasiruošęs padėti Jums vestuvių pasiruošimo kelyje, patarti, padėti išsirinkti kitus partnerius ar veiklas. Galiu ne tik pravesti jaukų ar pašėlusiai gerą vestuvių vakarą, bet taip pat vedu simbolines santuokos ceremonijas. Mano tikslas - Jūsų svajonių vestuvių išpildymas, kuris įmanomas išgirdus Jūsų viziją ir prisidedant prie jos savo patirtimi.

Nuo 2020 metų vestuves vedu ne tik Lietuvoje, bet ir karštoje ir meile alsuojančioje - Ispanijos saloje - Maljorkoje.

Vestuves vedu tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.

Planuojate vestuves? Susisiekite ir kartu mes sukursime nepakartojamą šventę Jums ir Jūsų svečiams.

bottom of page