top of page

Sporto renginių vedėjas

Mano renginių vedėjo patirtis ir įvairių sporto šakų žinios yra puikus derinys įmonėms ar sporto organizacijoms planuojant renginius. 

 

Sporto renginiai man nesvetimi nuo vaikystės, kadangi pats buvau Š. Marčiuliono ir SKM krepšinio mokyklų auklėtinis, vėliau savo krepšinio karjerą tęsęs mėgėjų krepšinio lygoje. Šiuo metu esu aktyviai žaidžiantis (kartais ir kokį medalį iš mėgėjų turnyrų parsivežantis) paplūdimio tinklinio entuziastas.

Sporto renginių vedėjas

Sporto renginiams galiu pasiūlyti tiek užkadrinio balso (komentatoriaus) paslaugas, tiek aktyvų sporto renginio vedimą.

Per paskutinius 5-erius karjeros metus teko vesti daugiau nei 20 skirtingų sporto renginių, tokių kaip: sporto centrų atidarymai, paplūdymio tinklinio stovyklos (po aktyvių sporto treniruočių), vesti sporto apdovanojimus, komentuoti krepšinio varžybas, organizuoti sporto dienas, turnyrus ar dviračių maratonus.

Kiekvieno sporto renginio metu keliu sau tikslą ne tik prisidėti prie geros atmosferos kūrimo žiūrovams, bet sukurti šventę visiems - dalyviams, remėjams ir žiūrovams.

Jeigu Jūs šiuo metu organizuojate sporto šventę klubui, stovyklai, sporto centro atidarymui ar organizuojate sporto apdovanojimus - susisiekite, tikiu, kad kartu sukursime nepakartojamą sporto šventę!

bottom of page