top of page

Online (nuotolinių) renginių vedėjas

Dar visai neseniai nuotoliniai, internetu transliuojami renginiai buvo neįprastas formatas, tačiau COVID pandemija leido atsirasti naujam renginio formatui ir jam įsitvirtinti. Šia galimybe, vesti nuotolinius renginius nuo pat 2020 m. pradžios pasinaudojau ir aš, renginio vedėjas Andrius.

Per pastariuosius 3 metus online (nuotolinių) renginių turėjau daugiau nei 100, todėl puikiai išmanau visus techninius niuansus, kurie svarbūs, kad nuotolinis renginys pavyktų sklandžiai ir įtraukiančiai.

 

Jei ir Jūs šiuo metu galvojate apie nuotolinio renginio organizavimą - ar tai būtų konferencija, ar komandos susibūrimas, o gal smagus vakarėlis po pasaulio šalis išsibarščiusiems kolegoms ar draugams - galiu Jums padėti tai suorganizuoti!

Online renginių vedėjas

Internetu transliuojami renginiai - renginio formatas, kuriame jaučiuosi užtikrintai, o turima patirtis gali padėti Jums suorganizuoti renginį be jokių techninių niuansų.

Per pastaruosius tris metus vedžiau ir turiu patirties tokiuose internetu transliuojamuose renginiuose:

  • Protų kovos internetu. Ar tai būtų komandinis, ar asmeninis žaidimas, pasirūpinu, kad tai būtų ypač interaktyvu ir smagu. Vienas populiariausių internetinių renginių formatų, kuriuo nusivylusių tiesiog nebūna!

  • Muzikinis žaidimas internetu. Geras emocijas spinduliuojantis ir niūniuoti įtraukiantis žaidimas, kurį vedu pasitelkdamas viktorinų valdymo sistemą Kahoot.

  • Įmonių vakarėliai internete. Tikrai taip, internete taip pat galima užkurti rimtą vakarėlį, kuris gali tęstis net... iki 4 ryto, kuriame netrūks juoko, pokalbių, dainų, o kartais - net šokių. Organizuoju ir vedu visą vakaro programą, įtraukiu papildomas veiklas ir užtikrinu, kad nuotolis būtų ne trūkumas, o vakaro privalumas!

  • Internetinė konferecija. Pranešėjų pristatymas, pokalbių moderavimas ar dalyvių ir pranešėjų kalbinimas - viskas įmanoma.

Parašykite arba paskambinkite man, jei svarstote apie internetinio renginio organizavimą. Rasiu ne tik ką pasiūlyti ir patarti, bet tikiu, kad ir nustebinsiu Jus savo idėjomis. Susisiekite >

bottom of page