top of page

Viešų ir oficialių renginių: miesto šventės, klubo atidarymo ar produkto pristatymo vedėjas

Didelės auditorijos renginiai - mano favoritai. Esu tas renginio vedėjas, kuris mėgaujasi proga suburti ir užkurti šventę didelei auditorijai. 

Galiu pasirūpinti ne tik geros nuotaikos kūrimu, bet ir padėti sukoordinuoti renginį, įtraukti žmones dalyvauti veiklose. Mano sertifikuoto fasilitatoriaus kompetencijos ir nuolatinis improvizacijos mokymasis padeda užtikrinti, kad net ir 500+ auditorija jaustų šventės nuotaiką, lengvumą, o kai reikia - kurtų oficialumo ir porfesionalumo jausmą.

Oficialaus renginio vedėjas

Oficialių ar didelių renginių metu visuomet pasirūpinu, kad programa būtų išpildyta su kaupu, o kalba būtų sklandi ir aiški.

 

Patikėję savo svarbų renginį man, galite būti ramūs, kad dalyvai ar svečiai bus informuoti, pralinksminti, supažindinti su aktualia infromacija ir be abejonės, renginį lydės aplodismetai ir gera nuotaika.

Esu tas vedėjas, kuris visada pasitikslins kaip teisingai tarti svečių ar dalyvių pavardes, pasidomės užsienio šalies (jei iš jos yra svečių) kalba ir kultūra, skirs dėmesį tiems, kurie toje šventėje svarbūs, o Jūsų šventės dalyviai ar remėjai bus nustebinti renginio profesionalumu ir sklandumu!

Oficialų ar linksmą viešą renginį galiu vesti lietuvių ir anglų kalbomis tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos valstybėse (jei tik yra pageidavimas).

Mano patirtis apima, bet tikrai neapsiriboja:

  • Miestelių šventės vakaro programos vedėjo paslaugomis;

  • Konferencijų vedėjo ar stendo vedėjo paslaugomis;

  • Naujų produktų ar parduotuvės pristatymo organizavimu ir renginio vedimu;

  • Parodų atidarymo vedimu;

  • Labdaros renginio vedimo paslaugomis.

Esu įpratęs dirbti su renginių organizavimo įmonėmis, vadovautis scenarijumi arba kurti jį su užsakovu nuo nulio. Taip pat galiu patarti apšvietimo, įgarsinimo technikos užsakymo klausimais, papildomų paslaugų renginiui organizavimu.

Planuojate ar organizuojate viešą renginį? Aptarkime Jūsų poreikius - gal tai renginys, kuriame mes galime sukurti nepamirštamą įspūdį kartu. Susisiekite su manimi >

bottom of page