top of page

Trumpai apie mane ir mano kompetencijas

Esu Andrius Pieslikas - renginių vedėjas ir fasilitatorius

2009 metais mano karjera prasidėjo Vilniaus viename iš barų, kaip protų mūšio vedėjo. Nuolatos augantis komandų skaičius, geri atsiliepimai ir papildomos užklausos iš dalyvaujančių komandų paskatino plėsti profilį ir nuo 2010 metų aktyviai vedu tiek asmenines, tiek įmonių šventes.

Per savo daugiau nei 10-ties metų profesinę patirtį renginius vedžiau tiek 10-ties asmenų kolektyvui, tiek 500+ festivalio auditorijai, todėl puikiai suprantu, kaip svarbu prisitaikyti prie auditorijos dydžio, nuotaikos ir poreikių.

Mano darbas man - malonumas, hobis ir savęs realizacija, todėl visuomet atiduodu 100% jėgų, laiko ir koncentracijos tam, ką darau.

Esu baigęs Vilniaus TECH universitetą - kūrybinės visuomenės komunikacijos magistrą, todėl galite būti tikri, kad visada ieškau kūrybiškų, unikalių ir Jūsų poreikiams pritaikytų sprendimų, kad renginys ar šventė ilgam išliktų atmintyje.

Nuo 2013 metų aktyviai domiuosi improvizacija, todėl nuolatos tobulinu savo kompetencijas, tam, kad bet kokia situacija renginyje būtų suvaldyta profesionaliai.

 

2016 metais įgyjau Lego Serious Play fasilitatoriaus sertifikatą, kuris leidžia man ne tik vesti renginius, bet ir fasilituoti komandų formavimo užsiėmimus šiuo metodu.

Renginius vedu lietuvių ir anglų kalbomis.

Esant poreikiui, galiu pasiūlyti vedėjų duetą, DJ ar kitas pramogas.

Kreipkitės, kartu sukursime nepakartojamą šventę, kurią prisiminsime dar ilgai!

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
Renginių vedėjas Andrius Pieslikas

APIE MANE RAŠO

bottom of page