top of page

Protų mūšių vedėjas

Protų mūšiai (protmūšiai, protų kovos, protų lyga - kaip bepavadinsi) - mano, kaip renginių vedėjo, arkliukas. Tai linksma ir intelektuali veikla, tinkanti tiek įmonėms, tiek mažoms komandos, tiek asmeninėms šventėms.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, suorganizuosiu protų mūšį pagal pasirinktą temą, integruosiu muzikines žinias tikrinančius klausimus, ragavimo sensorius aktyvinančias veiklas ar kitaip įgyvendinsiu vieną populiariausių komandinių veiklų Jums.

Protų mūšių vedėjas

Esu ne tik protų mūšių vedėjas, bet nuo 2008 metų pats sudarinėju ir ruošiu klausimus, tikrinu faktus ir ieškau būdų, kaip įdomiai ir intelektualiai pateikti klausimus Jums. Tais pačiais metais pradėjau ir vis dar tęsiu kassavaitinius protų kovų turnyrus. Šiuo metu galite mane pamatyti (ir patys sudalyvauti) kiekvieną antradienį Vilniaus sporto bare "Stars & Legends" protų mūšio turnyruose. Užregistruokite savo komandą ir pažinkite iš arčiau šį nuostabų ir pilkąsias smegenų lastęles judinantį žaidimą. Registracija >

Organizuoju ir vedu vidinius įmonių Protų mūšio turnyrus (kas mėnesinius ar savaitinius), kurie ne tik suburia kolektyvą, bet ir suteikia erdvę neformaliam bendravimui, smagiam pasivaržymui.

Nuo pat COVID pandemijos pradžios su PROTAI komanda vedame ir organizuojame protų kovų turnyrus internetu, todėl galite būti tikri, kad patikėję savo protų mūšio užklausą mums - gausite profesionaliausią paslaugą.

Į įmonės renginį ar asmeninę šventę įtraukiant protų mūšį, visuomet rekomenduoju paskirti vieną etapą subjektui geriau pažinti (klausimai apie įmonę, komandą ar asmeninės šventės herojų). Visų pirma, kviečiu pasikalbėti - aptarsime Jūsų lūkesčius ir norus.

Jeigu norite ir Jūs suorganizuoti nepamirštamai įdomų ir nuotaikingą žaidimą savo įmonei ar asmeninei šventei, susisiekite ir aš jums padėsiu >

bottom of page